Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
zdrowie i choroby nieruchomości na mapie
Blog nie aktywny. Dodaj notkę aby usunąć tą informację oraz reklamy w treści bloga
Bijatyki i gry logiczne online

menu

 1. Strona Główna
 2. Dodaj do Ulubionych

księga gości

 1. Ksiega Gości
 2. Dodaj do Księgi

Mój profil

mój avatar

archiwum

  2011
  Maj
  Kwiecień
  2008
  Lipiec
  Czerwiec

linki

  blog gry
  gry komputerowe
  gry pc
  gry

ulubieni

Licznik odwiedzin

Zajrzało tutaj już 23207 osób

Powered by blog 4u

Świat gier komputerowychBijatyki i gry logiczne online

Gry online ostatnio robią sporo zamieszania w internecie. Nie dziwi zatem, iż za tym idzie obfitość nowych vortali, gdzie mamy szansę potestować swoje umiejętności za free. Dobór zaś gier tam oferowanych może po prostu wprawić w oszołomienie. Pod zwięzły przegląd.

Bijatyki to niezbyt złożone gierki, w których walczysz z kolejnymi współzawodnikami. Zazwyczaj jest to zwyczajna draka na pięści względnie znany z wielu produkcji filmowych turniej kung-fu, na którym zadaje się ogromnie efektowne ciosy. Dla nastawionych na niezbyt skomplikowaną rozrywkę.

Gry logiczne to z kolei rzecz dla graczy kochających rozwiązywać wszelkiego typu szarady. Dedukcja jest tu niezbędne do osiągnięcia optymalnego wyniku. Dla przepadających za główkowaniem.

Jeżeli zaś rzecz dotyczy Gry ukryte obiekty online to idealne ćwiczenie dla naszej spostrzegawczości. Aby zwyciężyć, koniecznym jest znaleźć ukryte przed nami różne przedmioty. Gry tego typu są zwłaszcza polecane dla uczniów.

Ostatni rodzaj to gry strzelaniny. Powtórnie nieskomplikowana rozrywka, w której chodzi o trafienie szybko poruszającego się wroga. Takie gry online mają mnóstwo wielbicieli.


Głosuj (0)
gracz 13/04/2011 15:55:02 [Powrót] Komentuj